117 513
28 931
256 261
643 212

NK: 1815-17 - Turistmerker 2012 (Europa XXXV) **

Annonse nr: 2897836

PostfriskeArkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. På nyere selvklebende merker, kan det være litt forskjell i kanten av bakpapiret på de tilsendte merker i forhold til arkivbildet.

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet13.06.2020 11:40:00
Sluttet25.06.2020 19:30:00
Solgt forkr 30,00
Annonse nr: 2897836
Høyeste Budgiver gunnm01 (12067)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 30,0014.06.2020 13:30:45
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (17144)  Se selgers karakterbok