117 382
28 944
256 914
643 842

NK: 1771-72 - Julefrimerker 2010 **

Annonse nr: 2897834

Postfriskt parArkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. På nyere selvklebende merker, kan det være litt forskjell i kanten av bakpapiret på de tilsendte merker i forhold til arkivbildet.

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 16,00
Startet13.06.2020 11:40:00
Sluttet25.06.2020 19:29:00
Solgt forkr 16,00
Annonse nr: 2897834
Høyeste Budgiver gunnm01 (12138)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 16,0021.06.2020 22:11:09
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (17144)  Se selgers karakterbok