116 711
50 206
254 679
632 036

Patriotkort 1914; Norges Jubilæum, sign.Chr.Magnus      Annonse nr: 2894557

Småformatkort, svakt glansa, litt kantslitasje, ellers ubrukt.

Oppi  7

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Solgt forkr 43,00
Annonse vist24
Patriotkort 1914; Norges Jubilæum, sign.Chr.Magnus
Annonse nr: 2894557
Høyeste Budgiver Nure (3047)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 43,00 (Autobud)17.06.2020 01:58:15
baronen50kr 40,0017.06.2020 01:58:15
Nurekr 31,00 (Autobud)11.06.2020 15:18:28
birgholkr 28,0011.06.2020 15:18:28
Nurekr 25,0010.06.2020 21:42:09
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24378)  Se selgers karakterbok