130 326
42 863
265 230
680 273

TYSKE RIKET - MICHEL 134-38 - VERDI kr 350.- (1008)

Annonse nr: 2894143

SE BILDE......
KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet10.06.2020 10:16:12
Sluttet14.06.2020 20:15:00
Solgt forkr 45,00
Annonse vist14 ganger
Annonse nr: 2894143
Høyeste Budgiver Squash (2347)  Se budgivers karakterbok
Squashkr 45,0014.06.2020 17:42:33
malamutkr 44,00 (Autobud)14.06.2020 17:42:33
malamutkr 40,00 (Autobud)14.06.2020 17:42:20
Squashkr 35,0014.06.2020 17:42:20
malamutkr 30,0010.06.2020 21:29:51
Soggebergetkr 25,00 (Autobud)10.06.2020 21:29:51
Soggebergetkr 10,0010.06.2020 20:27:38
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10133)  Se selgers karakterbok