130 326
42 863
265 230
680 273

PREUSSEN nr 8 VERDI 720.- (1007)

Annonse nr: 2893256

SE BILDE.....
KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet09.06.2020 16:04:36
Sluttet14.06.2020 20:08:00
Solgt forkr 60,00
Annonse vist29 ganger
Annonse nr: 2893256
Høyeste Budgiver Squash (2347)  Se budgivers karakterbok
Squashkr 60,0014.06.2020 20:02:20
Bertine1234kr 55,0014.06.2020 13:40:28
Squashkr 50,00 (Autobud)14.06.2020 13:40:06
Bertine1234kr 50,0014.06.2020 13:40:06
Squashkr 45,00 (Autobud)14.06.2020 13:23:27
Bertine1234kr 40,0014.06.2020 13:23:27
Squashkr 30,0011.06.2020 16:06:26
Soggebergetkr 25,00 (Autobud)11.06.2020 16:06:26
Soggebergetkr 10,0010.06.2020 20:36:52
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10133)  Se selgers karakterbok