129 823
42 862
265 330
680 507

SVEITS MICHEL 172-74 VERDI 900.- (1005)

Annonse nr: 2893199

SE BILDE.....
Lagt til i beskrivelsen   10.06.2020 10:36:26
SE ALLE MINE AUKSJONER SOM SLUTTER PÅ SØNDAG  14.05 I LISTEN HER:

• Lykkebrev og oblater (1) • Sveits stemplet (18) • Deutsches Reich postfrisk & ustemplet (10)
• Danmark postfrisk & ustemplet (3) • Sveits lots & samlinger (1) • Deutsches Reich stemplet (10)
• Danmark stemplet (21) • Østerrike lots & samlinger (1) • Tyske stater (23)
• Færøyene: 1919-41 (1) • Berlin stemplet (32) • Hannover (2)
• Grønland (3) • BRD postfrisk & ustemplet (2) • Øvrig Tyskland (3)
• Island stemplet (1) • BRD stemplet (25) • Album (1)
• Sverige stemplet (13) • DDR stemplet (5)
KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet09.06.2020 15:25:23
Sluttet14.06.2020 21:23:00
Solgt forkr 65,00
Annonse vist33 ganger
Annonse nr: 2893199
Høyeste Budgiver Squash (2347)  Se budgivers karakterbok
Squashkr 65,0011.06.2020 16:11:27
Soggebergetkr 60,00 (Autobud)11.06.2020 16:11:27
Soggebergetkr 25,0009.06.2020 20:09:05
tro-johkr 20,00 (Autobud)09.06.2020 20:09:05
tro-johkr 10,0009.06.2020 16:56:59
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10133)  Se selgers karakterbok