129 823
42 862
265 330
680 507

HELGOLAND - nr 18 VERDI kr 550.- (1005)

Annonse nr: 2893188

SE BILDE.....
KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet09.06.2020 15:09:27
Sluttet14.06.2020 21:07:00
Solgt forkr 60,00
Annonse vist19 ganger
Annonse nr: 2893188
Høyeste Budgiver Squash (2347)  Se budgivers karakterbok
Squashkr 60,0014.06.2020 20:20:32
teoykr 55,00 (Autobud)14.06.2020 20:20:02
Squashkr 50,0014.06.2020 20:20:02
teoykr 45,00 (Autobud)14.06.2020 20:19:48
Squashkr 40,0014.06.2020 20:19:48
teoykr 20,00 (Autobud)10.06.2020 20:41:15
Soggebergetkr 15,0010.06.2020 20:41:15
teoykr 10,0009.06.2020 15:36:00
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10133)  Se selgers karakterbok