129 823
42 862
265 330
680 507

BRAUNSCHWEIG - 10 VERDI kr 650.- (1005)

Annonse nr: 2893149

SE BILDE.....
KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet09.06.2020 14:27:46
Sluttet14.06.2020 21:22:00
Solgt forkr 35,00
Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 2893149
Høyeste Budgiver Squash (2347)  Se budgivers karakterbok
Squashkr 35,0014.06.2020 20:27:04
pinsettkr 30,0012.06.2020 16:56:08
Soggebergetkr 25,00 (Autobud)12.06.2020 16:56:08
Soggebergetkr 10,0010.06.2020 20:46:51
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10133)  Se selgers karakterbok