121 035
34 805
258 974
653 439

FIN SAMLING PRIMA POSTFRISK NR 3 ( 179 )

Annonse nr: 2892432
Velg bildeVelg bildeVelg bilde
FIN SAMLING PRIMA POSTFRISK NR 3 ( 179 )FIN SAMLING PRIMA POSTFRISK NR 3 ( 179 )FIN SAMLING PRIMA POSTFRISK NR 3 ( 179 )

FIN SAMLING PRIMA POSTFRISK  NR 3 ( 179 )  SE BILDER!

KJÖPERE BETALER FRAKT ETTER POSTENS A-SATSER + 10 KR I PAKKING ETTER AUKSJONENS AVSLUT!.

BETALING 3 DAGER ETTER AUKSJONENS AVSLUT, PÅ GRUNN AV REISER I ARBEIDE.

SAMSENDER KUN AUKSJONER SOM AVSLUTES  PÅ SAMME DATO.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet08.06.2020 21:53:05
Sluttet21.06.2020 23:05:00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist22 ganger
Annonse nr: 2892432
Høyeste Budgiver i-n (4103)  Se budgivers karakterbok
i-nkr 20,00 (Autobud)21.06.2020 22:56:46
Alinuskakr 20,0021.06.2020 22:56:46
i-nkr 18,0021.06.2020 22:52:55
Alinuskakr 16,00 (Autobud)21.06.2020 22:51:58
i-nkr 15,0021.06.2020 22:51:58
Alinuskakr 7,0021.06.2020 22:43:25
Soggebergetkr 5,00 (Autobud)21.06.2020 22:43:25
Soggebergetkr 1,0016.06.2020 20:06:30
Selger:  Berlingo01

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sarpsborg
Karakterer (7038)  Se selgers karakterbok