117 849
50 336
254 677
631 958

Nk 463-64 **      Annonse nr: 2889372

Postfrisk . Verdi: 68

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Nk 463-64 **
Annonse nr: 2889372
Høyeste Budgiver Blafjella (983)  Se budgivers karakterbok
Blafjellakr 8,0010.06.2020 21:20:24

Karakterer (2457)  Se selgers karakterbok