118 989
49 245
254 079
632 976

Russland. AFA 5143 Romfartsamarbeide. Miniark      Annonse nr: 2888660

Postfrisk

Oppsamling for samsending max 3 dager-ubrukt. For at det skal fungere må bud foreligge før dagens auksjon avsluttes slik at jeg ser det er mer på gang

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Annonse vist3
Russland. AFA 5143 Romfartsamarbeide. Miniark
Annonse nr: 2888660
Høyeste Budgiver kortoggodt66 (3517)  Se budgivers karakterbok
kortoggodt66kr 1,0011.06.2020 23:34:00

Karakterer (37104)  Se selgers karakterbok