101 527
56 446
251 273
644 724

D.D.R - SAMLING 1978 - 90 NÆRMEST KOMPLETT

Annonse nr: 2887958

JEG VISER UTDRAG PÅ BILDENE. KOMMER I PERM.
Lagt til i beskrivelsen   10.06.2020 10:42:15
SE ALLE MINE AUKSJONER SOM SLUTTER PÅ SØNDAG  14.05 I LISTEN HER:

• Lykkebrev og oblater (1) • Sveits stemplet (18) • Deutsches Reich postfrisk & ustemplet (10)
• Danmark postfrisk & ustemplet (3) • Sveits lots & samlinger (1) • Deutsches Reich stemplet (10)
• Danmark stemplet (21) • Østerrike lots & samlinger (1) • Tyske stater (23)
• Færøyene: 1919-41 (1) • Berlin stemplet (32) • Hannover (2)
• Grønland (3) • BRD postfrisk & ustemplet (2) • Øvrig Tyskland (3)
• Island stemplet (1) • BRD stemplet (25) • Album (1)
• Sverige stemplet (13) • DDR stemplet (5)

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet05.06.2020 14:13:05
Sluttet14.06.2020 21:30:00
Solgt forkr 550,00
Annonse vist72 ganger
Annonse nr: 2887958
Høyeste Budgiver tomato (1111)  Se budgivers karakterbok
tomatokr 550,0014.06.2020 21:23:59
Klubben49kr 500,00 (Autobud)14.06.2020 21:21:36
tomatokr 488,0014.06.2020 21:21:36
Klubben49kr 459,0014.06.2020 21:19:29
tomatokr 434,00 (Autobud)14.06.2020 21:19:29
tomatokr 409,0014.06.2020 21:11:44
Klubben49kr 390,00 (Autobud)14.06.2020 21:11:44
Klubben49kr 384,0014.06.2020 21:07:52
tomatokr 366,00 (Autobud)14.06.2020 21:07:52
tomatokr 309,0011.06.2020 18:39:04
pinsettkr 300,00 (Autobud)11.06.2020 18:39:04
pinsettkr 259,00 (Autobud)10.06.2020 12:18:56
tomatokr 234,0010.06.2020 12:18:56
pinsettkr 167,00 (Autobud)09.06.2020 10:10:46
tomatokr 147,0009.06.2020 10:10:46
pinsettkr 32,00 (Autobud)07.06.2020 23:44:31
NORSTAMPSkr 29,0007.06.2020 23:44:31
pinsettkr 26,00 (Autobud)07.06.2020 23:44:21
NORSTAMPSkr 24,0007.06.2020 23:44:21
pinsettkr 22,00 (Autobud)07.06.2020 23:44:13
NORSTAMPSkr 20,0007.06.2020 23:44:13
pinsettkr 18,00 (Autobud)07.06.2020 23:44:03
NORSTAMPSkr 16,0007.06.2020 23:44:03
pinsettkr 14,00 (Autobud)07.06.2020 23:43:52
NORSTAMPSkr 12,0007.06.2020 23:43:52
pinsettkr 10,0006.06.2020 15:43:19
Selger:  Horst

NFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10480)  Se selgers karakterbok