116 826
50 011
254 845
632 445

Patriotkort (I.M&Co) Tordenskjold langs kysten lynte      Annonse nr: 2886466

Småformatkort, svakt glansa, udatert påskrift

Endel kantslitasje, og hjørneknekk oppe t.h

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist19
Patriotkort (I.M&Co) Tordenskjold langs kysten lynte
Annonse nr: 2886466
Høyeste Budgiver Nure (3041)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 25,0004.06.2020 17:47:08
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24378)  Se selgers karakterbok