117 915
49 289
254 202
633 153

Patriotkort: Jeg vil værge mit land, sign. Marie Walle      Annonse nr: 2886454

Småformatkort, svakt glansa, i fin skikk

Signert med 'Ex Grafia'

Oppi Jub.No 18, datert 1914

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Solgt forkr 162,00
Annonse vist44
Patriotkort: Jeg vil værge mit land, sign. Marie Walle
Annonse nr: 2886454
Høyeste Budgiver Nure (3036)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 162,0014.06.2020 09:16:34
alffrankkr 159,00 (Autobud)14.06.2020 09:16:34
alffrankkr 142,0014.06.2020 00:49:05
Nurekr 122,00 (Autobud)14.06.2020 00:48:47
alffrankkr 120,0014.06.2020 00:48:47
Nurekr 98,0013.06.2020 22:27:23
Amonskr 90,00 (Autobud)13.06.2020 22:27:23
Amonskr 88,00 (Autobud)07.06.2020 13:49:43
alffrankkr 78,0007.06.2020 13:49:43
Amonskr 61,00 (Autobud)07.06.2020 12:40:07
birgholkr 56,0007.06.2020 12:40:07
Amonskr 51,0007.06.2020 11:32:17
Nurekr 50,00 (Autobud)07.06.2020 11:32:17
Nurekr 39,00 (Autobud)04.06.2020 22:39:47
birgholkr 36,0004.06.2020 22:39:47
Nurekr 33,0004.06.2020 17:46:07
JMB01kr 30,0004.06.2020 11:48:16
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24341)  Se selgers karakterbok