119 851
62 634
245 362
634 203

Nk 1704-05 **

Annonse nr: 2885791

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet03.06.2020 16:35:00
Sluttet11.06.2020 14:00:00
Solgt forkr 34,00
Annonse vist20 ganger
Nk 1704-05 **
Annonse nr: 2885791
Høyeste Budgiver Pablo70 (1254)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 34,00 (Autobud)07.06.2020 22:54:20
Volaussenkr 31,0007.06.2020 22:54:20
Pablo70kr 28,00 (Autobud)07.06.2020 22:54:02
Volaussenkr 25,0007.06.2020 22:54:02
Pablo70kr 18,0005.06.2020 23:02:38
gunnm01kr 16,00 (Autobud)05.06.2020 23:02:38
gunnm01kr 8,0004.06.2020 15:40:10

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok