120 393
34 583
259 415
652 704

FDC- 13 STYKKEN ULIKE 60-TALET ( 1 )

Annonse nr: 2884744

FDC- 13 PIECES OF ANDRA 60-tal (1)
SE BILD!

KÖPARE BETALAR FRAKT EFTER POST A-PRISER + 10 SEK I FÖRPACKNING EFTER Slutet av auktionen !.

BETALNING 3 dagar efter slutet av auktionen, för att resa i arbetet.

SÄNDAR ENDAST AUKTIONER STÄNGDA   SAMT DATUM.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet02.06.2020 11:51:54
Sluttet21.06.2020 21:05:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist77 ganger
Annonse nr: 2884744
Høyeste Budgiver Squash (1507)  Se budgivers karakterbok
Squashkr 14,0021.06.2020 20:59:21
Alinuskakr 12,0021.06.2020 20:53:41
Squashkr 10,00 (Autobud)21.06.2020 20:53:06
Alinuskakr 9,0021.06.2020 20:53:06
Squashkr 7,00 (Autobud)05.06.2020 22:34:39
Kalixkr 5,0005.06.2020 22:34:39
Squashkr 1,0002.06.2020 16:52:39
Selger:  Berlingo01

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sarpsborg
Karakterer (6992)  Se selgers karakterbok