Halv provisjon i Juli måned!

103 098
48 300
252 765
618 511

Militært tjenestebrevkort st. OSLO 11 IV 30 med NK 177      Annonse nr: 2884636

Pent, brukt postkort/brevkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg.

Stemplet Oslo 11-4-1930 med NK 177.

Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Solgt forkr 40,00
Annonse vist7
Militært tjenestebrevkort st. OSLO 11 IV 30 med NK 177
Annonse nr: 2884636
Høyeste Budgiver Robot (13)  Se budgivers karakterbok
Robotkr 40,0009.06.2020 16:50:19

Karakterer (10850)  Se selgers karakterbok