Halv provisjon i Juli måned!

103 098
48 300
252 765
618 511

Brevkort st. KRISTIANIA 9.XI.17 - Fra Sjøfartsbygningen      Annonse nr: 2884622

Meget pent, brukt brevkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet Kristiania 9-11-1917 og Fredrikstad 10-11-1917

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Annonse vist5
Brevkort st. KRISTIANIA 9.XI.17 - Fra Sjøfartsbygningen
Annonse nr: 2884622

Karakterer (10850)  Se selgers karakterbok