Halv provisjon i Juli måned!

104 790
48 030
252 902
616 631

Ungarn miniark 1983; Martin Luther-jubileum **      Annonse nr: 2881637

Pen sak, prima postfrisk

NB: Utagga/uperforert ark; uvanleg !
Betalingsfrist: ei uke. 'Oppsamling' etter avtale. ...Nå også med VIPPS som betalings- alternativ, tlf 90952856 YmerX har nokre dagar ferie fra torsdag 9.7 (seint) og er tilbake seinast tirsdag 14.7.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist7
Ungarn miniark 1983; Martin Luther-jubileum **
Annonse nr: 2881637
Høyeste Budgiver zsozso (353)  Se budgivers karakterbok
zsozsokr 20,0007.06.2020 16:10:53
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24061)  Se selgers karakterbok