116 711
50 206
254 679
632 036

Island Afa: 1108 - Nordisk Mytologi 2 **      Annonse nr: 2880818

Postfriskt miniark. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist10
Island Afa: 1108 - Nordisk Mytologi 2 **
Annonse nr: 2880818
Høyeste Budgiver gråpus (58)  Se budgivers karakterbok
gråpuskr 14,0005.06.2020 20:02:53
Kalixkr 12,0005.06.2020 17:45:43
gråpuskr 10,00 (Autobud)05.06.2020 17:45:32
Kalixkr 9,0005.06.2020 17:45:32
gråpuskr 4,0031.05.2020 14:22:30
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16693)  Se selgers karakterbok