116 985
50 310
254 526
631 700

Island Afa: 1093 - Frimerkets Dag 2005 **      Annonse nr: 2880814

Postfriskt miniark. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Solgt forkr 18,00
Annonse vist6
Island Afa: 1093 - Frimerkets Dag 2005 **
Annonse nr: 2880814
Høyeste Budgiver gråpus (58)  Se budgivers karakterbok
gråpuskr 18,0005.06.2020 20:05:11
Kalixkr 16,00 (Autobud)05.06.2020 20:04:51
gråpuskr 14,0005.06.2020 20:04:51
Kalixkr 12,0005.06.2020 17:49:40
gråpuskr 10,00 (Autobud)05.06.2020 17:49:40
gråpuskr 8,0031.05.2020 14:23:55
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16693)  Se selgers karakterbok