116 399
49 406
254 633
632 805

Island Afa: 930-33 - Nordboernes oppd. av Amerika **      Annonse nr: 2880810

Postfriskt miniark. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Island Afa: 930-33 - Nordboernes oppd. av Amerika **
Annonse nr: 2880810
Høyeste Budgiver gråpus (58)  Se budgivers karakterbok
gråpuskr 10,0031.05.2020 14:28:17
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16676)  Se selgers karakterbok