Halv provisjon i Juli måned!

104 307
48 159
252 527
617 666

Island Afa: 606 - Nordia 84 **      Annonse nr: 2880783

Postfriskt miniark. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00
Island Afa: 606 - Nordia 84 **
Annonse nr: 2880783
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16491)  Se selgers karakterbok