118 828
49 339
254 214
633 083

Island Afa: 199-201 - Leifr Eiricsson **      Annonse nr: 2880780

Postfriskt miniark. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Annonse vist3
Island Afa: 199-201 - Leifr Eiricsson **
Annonse nr: 2880780
Høyeste Budgiver Kalix (6145)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 8,0005.06.2020 18:07:35
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16676)  Se selgers karakterbok