116 711
50 206
254 679
632 036

Island Afa: 429-30 - Europamerker **      Annonse nr: 2880354

Postfriske. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Solgt forkr 6,00
Annonse vist3
Island Afa: 429-30 - Europamerker **
Annonse nr: 2880354
Høyeste Budgiver gråpus (58)  Se budgivers karakterbok
gråpuskr 6,0031.05.2020 14:51:33
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16693)  Se selgers karakterbok