116 911
49 356
254 404
632 837

Island Afa: Tj 16 - Overtrykk Ì GILDI `02-`03 **      Annonse nr: 2880039

Postfriskt. Arkivbilde.
Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).
Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Solgt forkr 12,00
Island Afa: Tj 16 - Overtrykk Ì GILDI `02-`03 **
Annonse nr: 2880039
Høyeste Budgiver Kalix (6145)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 12,0005.06.2020 19:42:42
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16676)  Se selgers karakterbok