129 049
42 862
265 321
680 586

Julekort (Mittet serie 2121?) usignert

Annonse nr: 2879550

Småformatkort, uglansa, udatert påskrift

1920-talet

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet24.11.2020 21:35:20
Sluttet04.12.2020 21:35:20
Solgt forkr 25,00
Annonse vist56 ganger
Annonse nr: 2879550
Høyeste Budgiver Nure (5489)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 25,0004.12.2020 16:51:40
Selger:  YmerX

ProVerifisert
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (27187)  Se selgers karakterbok