116 911
49 356
254 404
632 837

DDR 1951: Tysk-kinesisk vennskap **/(*)      Annonse nr: 2879359

Pen lot, manglar eitt merke i serien
Eitt merke er postfriskt, det andre er utan lim !

Høg katalogverdi

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Solgt forkr 32,00
Annonse vist16
DDR 1951: Tysk-kinesisk vennskap **/(*)
Annonse nr: 2879359
Høyeste Budgiver andreihm1 (144)  Se budgivers karakterbok
andreihm1kr 32,0017.06.2020 14:09:29
Bertine1234kr 30,00 (Autobud)17.06.2020 14:09:29
Bertine1234kr 22,0016.06.2020 23:46:04
andreihm1kr 20,0015.06.2020 09:17:55
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24358)  Se selgers karakterbok