116 356
49 533
254 666
633 036

NK: 1539 - BL26 - Prinsesse Ingrid Alexandras dåp **      Annonse nr: 2879126

Postfriskt miniark. Arkivbilde.
Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).
Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Solgt forkr 4,00
Annonse vist11
NK: 1539 - BL26 - Prinsesse Ingrid Alexandras dåp **
Annonse nr: 2879126
Høyeste Budgiver Odin012 (7434)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 4,0011.06.2020 18:46:03
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16689)  Se selgers karakterbok