122 636
64 614
244 799
633 215

NK: 1645-46 - Turistmerker 2007 **

Annonse nr: 2879084

Postfriskt par. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

På nyere selvklebende merker, kan det være litt forskjell i kanten av bakpapiret på de tilsendte merker i forhold til arkivbildet.

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 19,00
Startet28.05.2020 14:10:00
Sluttet04.06.2020 19:46:00
Solgt forkr 19,00
Annonse nr: 2879084
Høyeste Budgiver Pablo70 (1254)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 19,0001.06.2020 23:17:25
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (22153)  Se selgers karakterbok