122 636
64 614
244 799
633 215

NK: 1837-40 - Edvard Munch 150 år **

Annonse nr: 2878878

Postfriske. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00
Startet28.05.2020 12:25:00
Sluttet04.06.2020 18:50:00
Solgt forkr 56,00
Annonse nr: 2878878
Høyeste Budgiver Pablo70 (1254)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 56,0001.06.2020 22:35:35
Kalixkr 55,00 (Autobud)01.06.2020 22:35:35
Kalixkr 45,0029.05.2020 11:01:34
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (22153)  Se selgers karakterbok