122 185
64 628
244 745
633 233

NK: 1832 - Riksantikvaren 100 år **

Annonse nr: 2878874

Postfriskt. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 11,00
Startet28.05.2020 12:25:00
Sluttet04.06.2020 18:50:00
Solgt forkr 11,00
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 2878874
Høyeste Budgiver Pablo70 (1254)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 11,0001.06.2020 22:36:18
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (22153)  Se selgers karakterbok