123 087
65 195
243 342
632 717

NK: 1818-20 - Norsk flygning 100 år **

Annonse nr: 2878865

Postfriske. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 38,00
Startet28.05.2020 12:25:00
Sluttet04.06.2020 18:49:00
Solgt forkr 60,00
Annonse nr: 2878865
Høyeste Budgiver Pablo70 (1254)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 60,0004.06.2020 18:06:43
Volaussenkr 55,0002.06.2020 20:47:02
Pablo70kr 51,00 (Autobud)02.06.2020 20:47:02
Pablo70kr 38,0001.06.2020 22:38:36
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (22379)  Se selgers karakterbok