122 185
64 628
244 745
633 233

NK: 1741 - Norsk kunst IV **

Annonse nr: 2878856

Postfriskt. Se scan.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

På nyere selvklebende merker, kan det være litt forskjell i kanten av bakpapiret på de tilsendte merker i forhold til arkivbildet.

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet28.05.2020 12:25:00
Sluttet04.06.2020 18:49:00
Annonse vist1 ganger
NK: 1741 - Norsk kunst IV **
Annonse nr: 2878856
Høyeste Budgiver Pablo70 (1254)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 8,0001.06.2020 22:40:44
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (22153)  Se selgers karakterbok