122 636
64 614
244 799
633 215

NK: 1742-44 - Norsk fauna offset V **

Annonse nr: 2878849

Postfriske. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 38,00
Startet28.05.2020 12:25:00
Sluttet04.06.2020 18:49:00
Solgt forkr 51,00
Annonse nr: 2878849
Høyeste Budgiver Pablo70 (1254)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 51,00 (Autobud)03.06.2020 18:16:04
helse01kr 50,5003.06.2020 18:16:04
Pablo70kr 47,00 (Autobud)03.06.2020 18:15:41
helse01kr 44,0003.06.2020 18:15:41
Pablo70kr 38,0001.06.2020 22:41:27
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (22153)  Se selgers karakterbok