116 711
50 206
254 679
632 036

NK: 1376-77 - Julefrimerker 1999 **      Annonse nr: 2878133

Postfrisk 4-blokk. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Annonse vist11
NK: 1376-77 - Julefrimerker 1999 **
Annonse nr: 2878133
Høyeste Budgiver Kalix (6166)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 8,0005.06.2020 20:31:01
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16693)  Se selgers karakterbok