118 828
49 339
254 214
633 083

NK: 181 - Nordkapp I **      Annonse nr: 2877246

Postfriskt. Se scan.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist7
NK: 181 - Nordkapp I **
Annonse nr: 2877246
Høyeste Budgiver Kalix (6145)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 3,0005.06.2020 17:05:47
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16676)  Se selgers karakterbok