117 147
50 308
254 561
631 879

Wings for Norway 1946: NK 349 4-blokk m marginalar **      Annonse nr: 2874261

Flott sak, prima postfrisk

med arknummer og trykningsinfo

Trykt i Canada like etter 2vk
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist15
Wings for Norway 1946: NK 349 4-blokk m marginalar **
Annonse nr: 2874261
Høyeste Budgiver andreihm1 (144)  Se budgivers karakterbok
andreihm1kr 30,0015.06.2020 09:24:57
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24378)  Se selgers karakterbok