146 024
46 286
250 253
603 675

DANMARK. 2000. AFA 1254-55 parstykke postfrisk      Annonse nr: 2871235
A2231
A2231

DANMARK. 2000. AFA 1254-55 lodret parstykke postfrisk. AFA kr. 30,-.
Betaling innen en uke til norsk, svensk eller dansk bankkonto eller via PayPal.
Frakt 30 kr. for kjøp under 400 kr. Kjøp over 400 kr. blir sendt gratis.

Levering av brev og pakker fra Danmark til Norge fortsetter uendret til tross for korona-situasjonen. PostNord opplyser at det kan oppstå forsinkelser, ettersom levering noen ganger vil skje med skip og lastebil i stedet for med fly.
Levering er selvfølgelig på selgers (min) risiko: Hvis de kjøpte varene av en eller annen grunn ikke kommer frem, vil du motta hele betalingen tilbake fra meg.

Objektets tilstand
kr 30,00
Utropspriskr 8,00
Slutter om 5d 1t 5min 5sek
Slutter31.05.2020 16:44:36
Annonse vist0
Referanse nr/#A2231

Selger:  Stjernholm

Medlem siden: 13.03.2015
Sted: Gadbjerg
Karakterer (5880)  Se selgers karakterbok

Generert: 26.05.2020 15:39:31