146 024
46 286
250 253
603 675

DANMARK. 1986. AFA 869 miniark postfrisk      Annonse nr: 2871230
A2214
A2214

DANMARK. 1986. AFA 869 miniark postfrisk. AFA kr. 65,-.
Betaling innen en uke til norsk, svensk eller dansk bankkonto eller via PayPal.
Frakt 30 kr. for kjøp under 400 kr. Kjøp over 400 kr. blir sendt gratis.

Levering av brev og pakker fra Danmark til Norge fortsetter uendret til tross for korona-situasjonen. PostNord opplyser at det kan oppstå forsinkelser, ettersom levering noen ganger vil skje med skip og lastebil i stedet for med fly.
Levering er selvfølgelig på selgers (min) risiko: Hvis de kjøpte varene av en eller annen grunn ikke kommer frem, vil du motta hele betalingen tilbake fra meg.

Objektets tilstand
kr 30,00
Utropspriskr 16,00
Slutter om 5d 2t 19min 45sek
Slutter31.05.2020 16:44:36
Annonse vist1
Referanse nr/#A2214

Selger:  Stjernholm

Medlem siden: 13.03.2015
Sted: Gadbjerg
Karakterer (5880)  Se selgers karakterbok

Generert: 26.05.2020 14:24:51