146 024
Auksjoner nå
46 286
Fastprisvarer
250 253
Salg siste 12mnd
603 675
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Island AFA 5* liten tynnhet - verdi 5.700 NOK      Annonse nr: 2871149

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet23.05.2020 12:29:00         
Slutter26.05.2020 22:21:00
Solgt forkr 165,00  
Annonse vist66
Island AFA 5* liten tynnhet - verdi 5.700 NOK
Annonse nr: 2871149
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver maem (330)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
maemkr 165,0026.05.2020 22:14:08
Cko71kr 160,0026.05.2020 22:10:37
maemkr 155,0026.05.2020 22:05:19
merk1kr 150,00 (Autobud)26.05.2020 22:05:19
merk1kr 125,00 (Autobud)26.05.2020 22:00:53
Soggebergetkr 120,0026.05.2020 22:00:53
merk1kr 110,0026.05.2020 01:10:08
maemkr 105,00 (Autobud)26.05.2020 01:08:40
merk1kr 100,0026.05.2020 01:08:40
maemkr 55,0025.05.2020 20:46:27
merk1kr 50,00 (Autobud)25.05.2020 10:23:48
Soggebergetkr 50,0025.05.2020 10:23:48
merk1kr 30,0024.05.2020 21:39:45
Cko71kr 25,00 (Autobud)24.05.2020 21:39:30
merk1kr 20,0024.05.2020 21:39:30
Cko71kr 10,0024.05.2020 16:31:38
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (14966)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 30.05.2020 23:40:38
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter