135 437
46 460
251 165
605 137

København. Raadhuspladsen (727) - København 17.10.51      Annonse nr: 2871014

Meget pent, brukt småformat dansk postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet København 17-10-1951.

Vekselkioskerne, Københavns Hovedbanegaard.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Slutter om 1d 1t 45min 43sek
Slutter06.06.2020 19:53:00
Annonse vist2

Karakterer (10520)  Se selgers karakterbok

Generert: 05.06.2020 18:07:17