135 437
46 460
251 165
605 137

FÆR diverse flott samling      Annonse nr: 2870261
Færøyene

noe postfrisk
Byr du på fler auksjoner innen 7 dager etter første tilslag, samsendes alt du vinner. Betaler du før de 7 dagene er gått anses handelen for avsluttet !! Frakt etter postens satser + kr.3,00- til emballasje.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Solgt forkr 15,00
Annonse vist15
FÆR diverse flott samling
Annonse nr: 2870261
Høyeste Budgiver svbern (5663)  Se budgivers karakterbok
svbernkr 15,0027.05.2020 09:15:01
Selger:  GREBIK

Medlem siden: 29.10.2011
Sted: SKIEN
Karakterer (1729)  Se selgers karakterbok