146 024
Auksjoner nå
46 286
Fastprisvarer
250 253
Salg siste 12mnd
603 675
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Norge Tjeneste, Lykkebrev mv - SE TEKST OG BILDER      Annonse nr: 2869563

 

Beskrivelse
Gammel samling med blandt andet Lykkebrev. Se bilderne.


Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.05.2020 18:00:00         
Slutter26.05.2020 22:45:00
Solgt forkr 255,00  
Annonse vist97
Norge Tjeneste, Lykkebrev mv - SE TEKST OG BILDER
Annonse nr: 2869563
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver gaamlid (476)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
gaamlidkr 255,0026.05.2020 22:36:52
i-nkr 250,00 (Autobud)26.05.2020 22:36:52
i-nkr 235,0026.05.2020 22:36:12
gaamlidkr 230,00 (Autobud)26.05.2020 22:35:36
i-nkr 230,0026.05.2020 22:35:36
gaamlidkr 225,0026.05.2020 22:31:29
i-nkr 220,00 (Autobud)26.05.2020 22:31:29
i-nkr 215,0026.05.2020 22:30:40
gaamlidkr 210,00 (Autobud)26.05.2020 22:30:13
i-nkr 210,0026.05.2020 22:30:13
gaamlidkr 205,00 (Autobud)26.05.2020 22:29:56
i-nkr 200,0026.05.2020 22:29:56
gaamlidkr 180,0026.05.2020 22:28:58
i-nkr 175,0026.05.2020 22:26:49
gaamlidkr 170,00 (Autobud)26.05.2020 22:26:49
gaamlidkr 165,00 (Autobud)26.05.2020 22:26:06
i-nkr 160,0026.05.2020 22:26:06
gaamlidkr 155,0026.05.2020 22:17:25
Peramarkkr 151,00 (Autobud)26.05.2020 22:17:25
Peramarkkr 145,0026.05.2020 22:06:36
gaamlidkr 140,00 (Autobud)26.05.2020 22:06:36
gaamlidkr 125,0026.05.2020 22:00:41
i-nkr 120,00 (Autobud)26.05.2020 22:00:41
i-nkr 115,0026.05.2020 21:03:26
gaamlidkr 110,00 (Autobud)26.05.2020 21:03:26
gaamlidkr 105,0023.05.2020 11:45:24
i-nkr 100,00 (Autobud)23.05.2020 11:45:24
i-nkr 85,00 (Autobud)23.05.2020 11:45:04
gaamlidkr 80,0023.05.2020 11:45:04
i-nkr 35,00 (Autobud)23.05.2020 08:55:37
Citroen1309kr 30,0023.05.2020 08:55:37
i-nkr 20,00 (Autobud)23.05.2020 08:55:22
Citroen1309kr 15,0023.05.2020 08:55:22
i-nkr 10,0022.05.2020 20:18:54
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (14966)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 29.05.2020 22:11:54
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter