135 437
Auksjoner nå
46 460
Fastprisvarer
251 165
Salg siste 12mnd
605 137
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Norge NK T88 HASLEMOEN FELTFOST - verdi ? NOK      Annonse nr: 2869458

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.05.2020 18:00:00         
Slutter26.05.2020 22:29:00
Solgt forkr 80,00  
Annonse vist60
Norge NK T88 HASLEMOEN FELTFOST - verdi ? NOK
Annonse nr: 2869458
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Essi63 (7518)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Essi63kr 80,00 (Autobud)26.05.2020 16:13:07
gaiskr 75,0026.05.2020 16:13:07
Essi63kr 31,0023.05.2020 12:14:44
arn19frkr 26,00 (Autobud)23.05.2020 08:39:29
gaiskr 25,0023.05.2020 08:39:29
arn19frkr 20,0023.05.2020 01:46:06
i-nkr 15,00 (Autobud)23.05.2020 01:46:06
i-nkr 10,0022.05.2020 20:24:50
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15008)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 06.06.2020 18:58:43
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter