146 024
Auksjoner nå
46 286
Fastprisvarer
250 253
Salg siste 12mnd
603 675
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Danmark AFA 14A tk.12½ - verdi 7.400 NOK      Annonse nr: 2869383

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.05.2020 18:00:00         
Slutter26.05.2020 22:30:00
Solgt forkr 1 265,00  
Annonse vist102
Danmark AFA 14A tk.12½ - verdi 7.400 NOK
Annonse nr: 2869383
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver mak (4258)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
makkr 1 265,00 (Autobud)26.05.2020 22:20:10
hamingkr 1 260,0026.05.2020 22:20:10
makkr 1 205,00 (Autobud)26.05.2020 22:19:46
hamingkr 1 200,0026.05.2020 22:19:46
makkr 1 130,00 (Autobud)26.05.2020 22:19:33
Essi63kr 1 125,0026.05.2020 22:19:33
makkr 1 108,0026.05.2020 22:14:54
Essi63kr 1 105,00 (Autobud)26.05.2020 22:14:54
Essi63kr 1 083,00 (Autobud)26.05.2020 22:14:17
makkr 1 078,0026.05.2020 22:14:17
Essi63kr 977,00 (Autobud)26.05.2020 22:13:54
makkr 972,0026.05.2020 22:13:54
Essi63kr 906,0026.05.2020 22:11:11
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 901,0026.05.2020 21:35:30
fjordkr 900,00 (Autobud)26.05.2020 21:35:30
fjordkr 851,0026.05.2020 21:22:10
K3328kr 850,00 (Autobud)26.05.2020 21:22:10
K3328kr 781,0026.05.2020 19:07:44
hamingkr 777,00 (Autobud)26.05.2020 19:07:44
hamingkr 751,0024.05.2020 13:06:37
Essi63kr 750,00 (Autobud)24.05.2020 13:06:37
Essi63kr 506,00 (Autobud)24.05.2020 00:11:12
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 501,0024.05.2020 00:11:12
Essi63kr 306,00 (Autobud)24.05.2020 00:11:02
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 301,0024.05.2020 00:11:02
Essi63kr 205,0023.05.2020 12:17:54
johannesFkr 200,00 (Autobud)23.05.2020 12:17:54
johannesFkr 155,00 (Autobud)23.05.2020 11:45:02
Soggebergetkr 150,0023.05.2020 11:45:02
johannesFkr 115,0023.05.2020 10:58:21
makkr 111,00 (Autobud)23.05.2020 10:58:21
makkr 105,00 (Autobud)22.05.2020 22:23:21
i-nkr 100,0022.05.2020 22:23:21
makkr 85,00 (Autobud)22.05.2020 22:23:08
i-nkr 80,0022.05.2020 22:23:08
makkr 65,00 (Autobud)22.05.2020 22:22:53
i-nkr 60,0022.05.2020 22:22:53
makkr 55,0022.05.2020 22:11:34
i-nkr 50,00 (Autobud)22.05.2020 22:11:34
i-nkr 10,0022.05.2020 20:25:03
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (14939)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 28.05.2020 05:57:44
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter