116 996
50 013
254 759
632 823

NK 465 Olav V 65 ø - postfrisk      Annonse nr: 2868587

Merkene er postfriskt, uten hengselsrest, dvs. av førsteklasses kvalitet.

Fra privat samling. Sender gjerne, porto etter Postens satser (samsender).
Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist9
Referanse nr/#44
NK 465 Olav V 65 ø - postfrisk
Annonse nr: 2868587
Høyeste Budgiver Blafjella (980)  Se budgivers karakterbok
Blafjellakr 3,0021.05.2020 18:14:53
Selger:  b1814b

Medlem siden: 17.02.2020
Sted: Bøn
Karakterer (44)  Se selgers karakterbok