135 437
46 460
251 165
605 137

HAREID 29 IV 37. Praktstp på Rek bankobrev (10 kr) med       Annonse nr: 2868536

171391
HAREID 29 IV 37. Praktstp på Rek bankobrev (10 kr) med Nk 152. Mottaksstp STAVANGER -3 V 37. Mangler klaff.
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Annonse vist3
Referanse nr/#Super-Friday
HAREID 29 IV 37. Praktstp på Rek bankobrev (10 kr) med
Annonse nr: 2868536
Intern referanse171391

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (4981)  Se selgers karakterbok

Snarveier

Superfredag på GiBud.no!