129 297
48 922
257 776
668 941

Pakke med høyverdier (10,-+). Pålydende 1.000,-

Annonse nr: 2868315

Pakkene lages fortløpende.

Hver pakke inneholder et utvalg av prima postfriske merker med pålydene 10,- og oppover.

Innholder i alle pakkene varierer.

Bildet er kun et illustrasjonsbilde

Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 600,00
Antall tilgjengelig: 76 stk.
Annonse vist427 ganger
Referanse nr/#norstamps-shop

Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (7712)  Se selgers karakterbok