127 310
87 441
112 570
363 981

Pakke med høyverdier (10,-+). Pålydende 1.000,-

Annonse nr: 2868315

Pakkene lages fortløpende.

Hver pakke inneholder et utvalg av prima postfriske merker med pålydene 10,- og oppover.

Innholder i alle pakkene varierer.

Bildet er kun et illustrasjonsbilde

Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 600,00
600
Antall tilgjengelig: 69 stk.
Annonse vist668 ganger
Referanse nr/#norstamps-shop

Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (11017)