146 024
46 286
250 253
603 675

Nk 642 y, postfrisk      Annonse nr: 2867880
Nk 642 y, fra ark med trykningsdato 17.IX.80

Fastpris 6kr (+ porto under 50gr)
Norge 1970 postfrisk.
Nk 642 y, 1,50kr Kronemerker Kong Olav V. Ståltrykk.
Merket er hentet fra ark med Trykningsdato 17.IX.80, som gir Papirtype Hs2-B.
Skanfilpris = 8kr.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet dersom ikke annet er beskrevet. Portokostnad = faktisk porto. Kjøper kan velge forsikret sending, tapte brev i postgangen erstattes ikke av selger. To foreign buyers will additional cost of 10-20% be charged. Paypal is available.
Objektets tilstand
Auksjonstype Lagervare
Salgspriskr 6,00
Antall tilgjengelig: 6 stk.
Annonse vist3

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (696)  Se selgers karakterbok

Generert: 28.05.2020 23:54:04